AE-44-1097 - Benson Apt Sofa
Call for Price
69A-605 - Chin Hua Fushun Bunching Cocktail Table
Call for Price
ESN283-2 – Nicola Sofa
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Select Hardwoods |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Essential Luxe Medium |
| Volume | 133 cft |
| Weight | 157 lb |
| Leather | 298 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 19.75 yrd |
Additional information
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.5 × 109 × 35.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Finley Fabric Power Inclining Sofa
Rio Leather Reclining Sofa
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Rio |
| Features | Leather |
Stressless® Buckingham (L) 3 seater High back
Thornton Fabric Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.