Snowball 1320 Sofa
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 45 × 89 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Mocha Microfiber |
| Style | Transitional |
| Collection | Snowball |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Snowball 1320 Chair 1/2
Snowball 1320 Loveseat
Related products
Thornton Fabric Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |











Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.