3388S-2 - Copenhagen Brass Side Chair
Call for Price

Kendra STOOLS 40359-30/25LE
Call for Price
Tranquility 301 Power Headrest Power LayFlat Recl Sofa w/DDT/CR3 Heat/Massage/Lumbar
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 44 × 87 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Brown |
| Detail Color | Putty |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tranquility |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Tranquility 301 Power Headrest Power LayFlat Recl w/CR3 Heat/Massage/Lumbar
Related products
Design Options – F9 Sofas
Rio Leather Reclining Sofa
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Rio |
| Features | Leather |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.