Griffith Park Canyon Round Dining Table
Call for Price
Ellery Leather Roll Arm Chair
Call for Price
CT6013-CN – Riviera Desk Chair – White/Flax
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Rattan, Cane |
|---|---|
| Notes | Rattan frame finished in an off-white with flax colored upholstery |
| Volume | 21 cft |
| Weight | 47 lb |
Additional information
| Weight | 47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 23.75 × 45 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | White |
| Style | Coastal |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Atlas Outdoor Swivel Chair
Hearst Outdoor Accent Chair
Michelle Outdoor Accent Chair
Podium Outdoor Armless Chair
Roma Lounge Chair
Brooke Outdoor Chair – Special Order
Havana Cane N-dura Resin Wicker Swivel Lounge
Tropic Outdoor Lounge Chair, Mocha
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 32 × 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tropic |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.