Modern Sable Panel Bed Queen
Call for Price
Carolina Leather Ottoman
Call for Price
D13-108-8 – Colton Outdoor Swivel Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery, Marine Grade Frame, Aluminum |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Driluxe |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Driluxe |
| Volume | 38 cft |
| Weight | 84 lb |
| Cartons | 1 |
| C.O.M. (*) | 9.25 yrd |
Additional information
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 35 × 35 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.