Modern Sable Dune Chest
Call for Price
Carolina Leather Track Arm Accent Chair
Call for Price
D13-109-91 – Ryland Outdoor Raf Chaise
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery, Teak Solids, Marine Grade Frame |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Driluxe |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Driluxe |
| Volume | 84 cft |
| Weight | 145 lb |
| C.O.M. (*) | 14.75 yrd |
Additional information
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 76.5 × 42.5 × 35 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.