Nico Outdoor Lounge Chair
Call for Price
Archie Leather Dining Chair
Call for Price
Ellis Outdoor Swivel Lounge Chair
"*" indicates required fields
Description
Relax, swivel, and savor the outdoors with our Ellis Outdoor Lounge Chair in Light Gray. Its plush olefin fabric upholstery and smooth swivel mechanism deliver modern comfort and durability, turning every patio or poolside corner into a luxurious escape.
Product Details
| Overall Dimensions | 40”W x 40”D x 30”H |
|---|---|
| Materials | 100% Olefin,Aluminum |
| Weight | 50.35 lbs |
Additional information
| Weight | 50.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 30 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Style | Modern |
| Collection | Ellis |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.