Modern Smoked Bronze Bar Cart
Call for Price
Carolina Leather L-Shaped Roll Arm Sectional
Call for Price
D13-7100-6 – Great Room Outdoor Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery, Marine Grade Frame |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Driluxe |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Driluxe |
| Notes | Select Depth 36, 40, 44 |
| Volume | 63 cft |
| Weight | 163 lb |
| C.O.M. (*) | 11.00 yrd |
Additional information
| Weight | 163 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 51 × 33.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.