Modern Desert Dune Credenza
Call for Price
Tuscany Table Top w/ 30" Tuscany Legs - T-60B
Call for Price
D35-12 – Rhodes Lounge Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Woven Resin, Powder Coated Aluminum |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Driluxe |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Driluxe |
| Volume | 30 cft |
| Weight | 54 lb |
| Cartons | 1 |
| Leather | 53 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.25 yrd |
Additional information
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 30 × 35 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.