Aston Outdoor Accent Chair
Call for Price
Aston Outdoor Dining Chair
Call for Price
Aston Outdoor Sofa
"*" indicates required fields
Description
Experience the perfect harmony of modern design and natural resilience with the Aston Sofa. Designed for lifeāthe Aston Sofa combines the strength of Grade-A teak with the softness of plush cushions. Its clean lines and durable construction promise lasting style for open-air lounges and tranquil escapes.
Product Details
| Overall Dimensions | 82āW x 38āD x 27āH |
|---|---|
| Materials | Grade-A Teak Wood, 100% Olefin |
| Weight | 149.6 lbs |
Additional information
| Weight | 149.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 82 × 27 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Gray |
| Style | Modern |
| Collection | Aston |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.