D8U-3033-F2 – Soverato Outdoor Sofa – Natural
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Loose |
|---|---|
| Back Fill | Driluxe |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Driluxe |
| Volume | 93 cft |
| Weight | 180 lb |
| C.O.M. (*) | 15.50 yrd |
Additional information
| Weight | 180 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 100 × 37 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Santa Barbara Aluminum Sofa
| Brand | Summer Classics |
|---|---|
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Casual, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.