Lottie Fabric Chair
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Lottie |
| Features | Fabric |
Lottie Fabric Loveseat
| Weight | 139 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 62 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Lottie |
| Features | Fabric |
Lottie Fabric Loveseat
| Weight | 152 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 62 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Lottie |
| Features | Fabric |
Lottie Fabric Ottoman
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Lottie |
| Features | Fabric |
Lottie Fabric Ottoman
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Lottie |
| Features | Fabric |
Lottie Fabric Sofa
| Weight | 183 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 88 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Lottie |
| Features | Fabric |
Lottie Fabric Sofa
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 88 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Lottie |
| Features | Fabric |






