Claude Desk
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 56 × 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Claude |
| Features | Storage |
Cline Table Lamp
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cline |
| Features | Fabric |


