Clench Side Table, 2 Cartons
"*" indicates required fields
Description
The warm tones of the Clench side table are the perfect accent to any modern space. With a rich antique brass cast aluminum framework accented by beige travertine shelves. Due to the nature of natural stone, every piece will vary slightly ensuring yours is unique.
Additional information
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 23 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Clench |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton Chairside Table
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.