Ferro Floor Lamp
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ferro |
| Features | Fabric |
Ferro Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ferro |
| Features | Fabric |


