Parnell Buffet Lamp
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Parnell |
| Features | Fabric |
Peephole Indoor-outdoor Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Peephole |
| Features | Fabric |

