Haven Round Coffee Table - OT-25CRB
Call for Price
Windsor Arm Chair
Call for Price
Plank Road Artisans Round End Table
"*" indicates required fields
Description
Plank Road’s Artisans round end table in adds casual style to the room by mixing solid wood with rustic metal for a unique character. The size keeps it from being overpowering and makes it flexible to use beside of a variety of seating configurations.
Product Details
| Solid Wood – Made using genuine solid wood construction | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 22 × 22 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Kincaid Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Medium Stain |
| Style | Industrial |
| Collection | Plank Road |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Plank Road 54″ Arden Entertainment Console
Plank Road 54″ Arden Entertainment Console
Plank Road Arden Entertainment Console
Plank Road Arden Entertainment Console
Plank Road Artisans Chairside Table
Plank Road Artisans Chairside Table
Plank Road Artisans Rectangular Cocktail Table
Plank Road Artisans Rectangular Cocktail Table
Related products
Liam Round End Table
Modern Farmhouse End Table
Olmsted Round End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.