Vantage Randolph Dresser
Call for Price
Austin Round End Table
$836.00 Original price was: $836.00.$518.99Current price is: $518.99.
Olmsted Round End Table
"*" indicates required fields
Description
With a slight nod to industrial styling the Olmsted collection complements a variety of interiors. The hammered metal adds dimension and texture to the simple design.
Additional information
| Dimensions | 24 × 23 × 23 in |
|---|---|
| Brand | Hammary |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Stain |
| Style | Industrial |
| Collection | Olmsted |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Olmsted Bar Cart
Olmsted Round Coffee Table
Related products
Lenox Martini Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |


Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.