Luxetop M2 Luxury Firm
$4,969.00 – $6,999.00Price range: $4,969.00 through $6,999.00

Mitchiner Reclining Sofa with Drop Down Table
$1,680.00 Original price was: $1,680.00.$918.99Current price is: $918.99.
Modern Farmhouse End Table
"*" indicates required fields
Description
Boasting a chic and narrow silhouette, the End Table showcases a perfect blend of modern farmhouse style with a crisp white tabletop set atop a sleek metal base.
Product Details
| Finish Rustic Oak | Yes |
|---|---|
| Metal Base Finish Pepper | Yes |
Additional information
| Dimensions | 28 × 24 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Rustic Oak |
| Style | Modern Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Modern Farmhouse Ames King Bed
Modern Farmhouse Ames Queen Bed
Modern Farmhouse Duncan Chair – Special Order
Modern Farmhouse Duncan Sofa – Special Order
Modern Farmhouse Fallon Mirror
Modern Farmhouse Irving Arm Chair
Modern Farmhouse Kent King Poster Bed
Modern Farmhouse Kent Poster Bed – Special Order
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.