Cosmopolitan Collection - Ava Chair in Coal & Black
Call for Price

Emmerson 3 Drawer Nightstand - Tuscan Brown - 67431
$959.00 Original price was: $959.00.$598.99Current price is: $598.99.
Modern Farmhouse Duncan Sofa – Special Order
"*" indicates required fields
Description
Elevate the look and feel of living room spaces with the Duncan Sofa, designed with an opulent frame and exquisitely finished with button-tufted upholstery.
Product Details
| Images shown do not necessarily reflect available upholstery options. Click ‘CUSTOMIZE THIS ITEM’ to choose from over 400 fabric and 50 leather options to make this item yours. | Yes |
|---|---|
| Yes | |
| Seat Depth: 26.75 | – |
Additional information
| Dimensions | 36 × 98 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Green |
| Style | Traditional |
| Collection | Modern Farmhouse |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Design Options – F9 Sofas
Studio C Essentials Sofas
Thornton Fabric Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.