Devon Leather Power Rocking Recliner
Call for Price
Meadowflower Nightstand
Call for Price
Modern Farmhouse End Table
"*" indicates required fields
Description
Boasting a chic and narrow silhouette, the End Table showcases a perfect blend of modern farmhouse style with a tabletop in a rustic natural oak finish on a sleek metal base.
Product Details
| Finish: Rustic Natural Oak | Yes |
|---|---|
| Rustic Natural Oak is our Natural Oak finish with chatter marks | Yes |
Additional information
| Dimensions | 28 × 24 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Rustic Natural Oak |
| Style | Modern Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Modern Farmhouse Ames Bed Complete King
Modern Farmhouse Ames Bed Complete Queen
Modern Farmhouse Ames King Bed
Modern Farmhouse Ames Queen Bed
Modern Farmhouse Bowen Arm Chair
Modern Farmhouse Braxton Etagere
Modern Farmhouse Duncan Chair – Special Order
Modern Farmhouse Duncan Sofa – Special Order
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
Chambers Rectangular Drawer End
Liam Square End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.