Rhea Nesting Coffee Tables, Gold, S/2
$1,931.00 Original price was: $1,931.00.$1,448.99Current price is: $1,448.99.
Valira Accent Table
$716.00 Original price was: $716.00.$528.99Current price is: $528.99.
India Nesting Tables, Gold, S/3
"*" indicates required fields
Description
Set of three nesting tables with an elegantly curved hand forged iron frame, finished in antique brushed gold with beveled mirror tops. Sizes: Sm-13x13x18, Med-15x16x21, Lg-18x19x24
Additional information
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 19 × 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | India |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
Modern Farmhouse End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.