Corey Swivel Recliner
| Dimensions | 38 × 41 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Swivel |
| Style | Transitional |
EZ200 Double Reclining Sofa
| Dimensions | 41 × 87 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
EZ9K00 Sectional
| Dimensions | 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Recline |
| Style | Transitional |