Today’s Hours Getting Hours
012110 Chair
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 31 × 37 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
040100 Round Ottoman
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 19 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
057510 Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
100 Series Selectionals by Stickley Mid Size Sofa
| Dimensions | 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
153C Halo Ottoman
| Dimensions | 36.5 × 36.5 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
1630-69 Willow Swivel Chair
| Dimensions | 37 × 34 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
164069N Willow Swivel Chair
| Dimensions | 37 × 34 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Metal, Swivel |
| Style | Transitional |
1810 New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
18200 New Traditions Ottoman
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
1826-71 Parker Settee
| Dimensions | 35 × 71 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
2 West Open Panel Platform Bed
2042-86 Halsted Sofa
| Dimensions | 38 × 86 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
2084 Peretti Sectional
| Brand | Wesley Hall |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
2304 Arlie Chair
| Dimensions | 37 × 36 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |













