309 Smyrna Queen Sleeper
"*" indicates required fields
Description
Our Smyrna collection features a contemporary sofa, loveseat, chair, and ottoman, as well as queen, full, and twin sleepers. The sofa boasts a three over three configuration with a channel stitched back over bordered seat cushions and a clean front rail. The modified half-moon arms are slightly flared. The sleeper is available with a standard, Visco, or air mattress.
Additional information
| Dimensions | 38 × 81 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Multicolor, Red |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Sleeper, Upholstered |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Charlie Queen Sleeper
| Dimensions | 37 × 82 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Contemporary |
Loft Living Mannie Sleeper Sofa
| Weight | 60.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 37 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Studio C Essentials Rose Sleeper Sofa
| Weight | 43.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 73 × 34 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Studio C Essentials Sleeper Sofas
Studio C Essentials Sleeper Sofas
Tripp Twin Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.