B2H-612 – Charles Chairside Table – Brown Rustic
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Metal |
|---|---|
| Distressing Level | Heavy |
| Notes | B2H Brown RusticSingle soft-close drawer with textured pewter metal base and hardware |
| Volume | 6 cft |
| Weight | 39 lb |
Additional information
| Weight | 39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 10 × 24 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.