Cocktail Table
$877.00 Original price was: $877.00.$578.99Current price is: $578.99.
34in Lift Lid Cocktal Tbl
$1,018.00 Original price was: $1,018.00.$678.99Current price is: $678.99.
Chairside Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Constructed with select hardwood solids and straight-grain Walnut veneers | Yes |
|---|---|
| Symmetrical design | Yes |
| Fixed center and bottom shelves | Yes |
| Dimensions | 18.00″W X 18.00″D X 24.00″H |
| Weight | 28.66 lbs |
Additional information
| Weight | 28.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Pale Oak |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Truett |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.