End Table
$814.00 Original price was: $814.00.$538.99Current price is: $538.99.
End Table
$751.00 Original price was: $751.00.$498.99Current price is: $498.99.
Chairside Table
"*" indicates required fields
SKU:
18212
Category: Chairside Tables
Tags: Chairside Tables, Cream, Riverside Furniture, White Sand
Description
Product Details
| Constructed of select hardwoods and Oak veneers | Yes |
|---|---|
| Elegant round tapered legs | Yes |
| Sea grass accents combined with the White Sands finish exudes modern coastal charm | Yes |
| Three drawers | Yes |
| Ball bearing drawer guides | Yes |
| Dimensions | 16.00″W X 22.00″D X 24.00″H |
| Weight | 48.50 lbs |
Additional information
| Weight | 48.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Sand |
| Style | Cottage |
| Collection | Maren |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.