Chairside Table
$511.00 Original price was: $511.00.$338.99Current price is: $338.99.
End Table
$407.00 Original price was: $407.00.$268.99Current price is: $268.99.
34in Lift Lid Cocktal Tbl
"*" indicates required fields
SKU:
34901
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Champagne, Cocktail & Coffee Tables, Cream, Riverside Furniture
Description
Product Details
| Constructed of select hardwood solids and Oak veneer | Yes |
|---|---|
| Scaled down for a smaller footprint, perfect for apartments and condos | Yes |
| Lift-top for storage and functionality | Yes |
| Equipped with removable casters for convenient mobility. Never roll casters on unprotected hardwood or vinyl flooring. | Yes |
| Dimensions | 34.62″W X 34.62″D X 18.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
Additional information
| Weight | 77.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.62 × 34.62 × 18 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Champagne |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Eliza |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.