Rectangle End Table
$599.00 Original price was: $599.00.$398.99Current price is: $398.99.
Chairside Table
$511.00 Original price was: $511.00.$338.99Current price is: $338.99.
Cocktail Table
"*" indicates required fields
SKU:
34102
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Cocktail & Coffee Tables, Pale Oak, Riverside Furniture
Description
Product Details
| Constructed with select hardwood solids and straight-grain Walnut veneers | Yes |
|---|---|
| Split level top | Yes |
| Fixed bottom shelf | Yes |
| Equipped with casters for convenient mobility. Never roll casters on unprotected hardwood or vinyl flooring. | Yes |
| Dimensions | 48.00″W X 24.00″D X 18.00″H |
| Weight | 66.14 lbs |
Additional information
| Weight | 66.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 48 × 18 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Pale Oak |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Truett |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.