File Cabinet
$962.00 Original price was: $962.00.$638.99Current price is: $638.99.
Rectangle End Table
$599.00 Original price was: $599.00.$398.99Current price is: $398.99.
Rectangle Cocktail Table
"*" indicates required fields
SKU:
31502
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: black, Cocktail & Coffee Tables, Riverside Furniture, Rosewood
Description
Product Details
| Constructed of a Mindi veneer shelf, smoked black glass top, and metal legs/frame | Yes |
|---|---|
| The mix of materials give the table a casual yet modern feel | Yes |
| The fixed bottom shelf features a starburst veneer pattern | Yes |
| Accent “X” metal can be seen beneath the smoked black glass tops | Yes |
| A textured black metal forms the table legs and frame | Yes |
| Dimensions | 50.00″W X 26.00″D X 18.00″H |
| Weight | 65.04 lbs |
Additional information
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 50 × 18 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Rosewood |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Lennox |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.