
Mission Three-Drawer Cocktail Table
$4,331.00 Original price was: $4,331.00.$2,588.99Current price is: $2,588.99.
Catalina Leather Power Recliner with Power Headrest
$3,700.00 Original price was: $3,700.00.$2,398.99Current price is: $2,398.99.
Millwork Brown Round Coffee Table
"*" indicates required fields
Description
Sophistication meets rustic, industrial charm with the Millwork round coffee table. Seamlessly blending high-contrast materials and finishes in perfect harmony, this table makes a captivating statement in any living space. A textured steel frame is highlighted by warm copper undertones, while a distinctive wood top and lower shelf exude character with natural knots, subtle saw marks and a white cerused finish that accentuates the rich umber wood grain.
Product Details
| Collection | Millwork |
|---|---|
| Style | Industrial |
| Carton Volume | 9.903 |
| Carton Weight | 73.000 lb |
| Product Weight | 73 lb |
Additional information
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Millwork |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.