Plank Road Jessup Panel Queen Bed - Complete
$3,123.00 Original price was: $3,123.00.$1,958.99Current price is: $1,958.99.
Round Cocktail Table
$1,458.00 Original price was: $1,458.00.$968.99Current price is: $968.99.
Large Cocktail Table
"*" indicates required fields
SKU:
37202
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Cloud/fog, Cocktail & Coffee Tables, Riverside Furniture, White
Description
Product Details
| Constructed of select hardwoods and random matched Oak veneers | Yes |
|---|---|
| Soft grey top accents the beautiful white table | Yes |
| Framed drawers | Yes |
| Table is elevated off the floor to give it a light airy appearance | Yes |
| Custom designed hardware | Yes |
| Patterned drawer bottoms | Yes |
| Fixed bottom shelf | Yes |
| Casters for convenient mobility | Yes |
| Two drawers are constructed with dovetail joinery and ball-bearing extensions guides | Yes |
| Dimensions | 48.00″W X 28.00″D X 18.00″H |
| Weight | 98.10 lbs |
Additional information
| Weight | 98.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 48 × 18 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Cloud/fog |
| Style | Cottage |
| Collection | Cora |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.