Large Cocktail Table
$1,069.00 Original price was: $1,069.00.$698.99Current price is: $698.99.
Rectangle Cocktail Table
$921.00 Original price was: $921.00.$618.99Current price is: $618.99.
Round Cocktail Table
"*" indicates required fields
SKU:
50203
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Champagne, Cocktail & Coffee Tables, Cream, Riverside Furniture
Description
Product Details
| Constructed of Poplar solid and Cherry veneer | Yes |
|---|---|
| Beveled-edge glass top | Yes |
| Center fixed shelf | Yes |
| Drawer has dovetail joinery and wood-on-wood guides | Yes |
| Equipped with removable casters for convenient mobility. Never roll casters on unprotected hardwood or vinyl flooring | Yes |
| Dimensions | 38.00″W X 38.00″D X 18.00″H |
| Weight | 110.67 lbs |
Additional information
| Weight | 110.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 18 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Champagne |
| Style | Refined Glam |
| Collection | Maisie |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.