Dublin Tufted Upholstered Bed
Call for Price
Mirror Stone Path Gray Finish
Call for Price
C89-622 – Calore Chairside Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Metal, Maple Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | **Limited Quantities Available**COMBO FINISH: Available as Top/Shelf combination ONLY.Textured pewter metal base |
| Volume | 17 cft |
| Weight | 63 lb |
Additional information
| Weight | 63 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.25 × 31.5 × 24.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Calore |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.