Reynolds Tufted Chair
Call for Price
Home Accents - Vista Sofa Table in Hickory & Shell
Call for Price
Ceylon Side Table
"*" indicates required fields
Description
Capturing the essence of an authentic wine barrel, this solid distressed acacia wood piece is finished in a weathered walnut stain, complete with iron sheet metal strapping accented with riveted details in a burnished brushed steel.
Additional information
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Ceylon |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.