Erinn V x Universal Fino Short Side Table
"*" indicates required fields
Description
Infuse spaces with an elemental elegance. An intricate agate top is offset by sleek antique satin brass legs.
Product Details
| Agate top | Yes |
|---|---|
| Metal legs: Antique Satin Brass | Yes |
Additional information
| Dimensions | 10 × 19 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Erinn V X Universal |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Erinn V x Universal Devereux Bed Bench
Erinn V x Universal Fino Tall Side Table
Erinn V x Universal Summerland Uphol Bed King
Erinn V x Universal Summerland Uphol Bed Queen
Erinn V x Universal Valen Antiqued Mirror
Related products
Americana Modern – Cotton Chairside Table
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.