Back to products

CR9-208-2 - Details I Six Door Low Credenza
Call for Price
Erinn V x Universal Arcata Arm Chair
Graceful modern cabriole legs adorn this refreshing modern arm chair.
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Fabric: Crossover Sand White | Yes |
|---|---|
| Finish: Otter | Yes |
Additional information
| Dimensions | 26 × 25 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Erinn V X Universal |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Erinn V x Universal Aro Cocktail Table
Erinn V x Universal Del Monte Dining Table Complete
Erinn V x Universal Devereux Bed Bench
Erinn V x Universal Fino Short Side Table
Erinn V x Universal Fino Tall Side Table
Erinn V x Universal Morada Bed King
Erinn V x Universal Morada Bed Queen
Erinn V x Universal Night Table
Related products
Americana Modern Dining Bench Upholstered 58 In.
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.