Revere Seven-Drawer Dresser - 806 Mist / 08 Bronze Oval Knob
Call for Price

CR9-201 - Details I Six Drawer Low Dresser
Call for Price
Erinn V x Universal Night Table
Two drawers with Taupe Linen finished fronts; Electric outlet with 2 USB; Finish: Weathered Oak; Metal feet and hardware: Satin Bronze finish
"*" indicates required fields
Description
Two spacious drawers with lightly textured faux linen drawer fronts are encapsulated by a weathered oak finish and outfitted with USB ports and outlets.
Product Details
| Two drawers with Taupe Linen finished fronts | Yes |
|---|---|
| Electric outlet with 2 USB | Yes |
| Finish: Weathered Oak | Yes |
| Metal feet and hardware: Satin Bronze finish | Yes |
Additional information
| Dimensions | 18 × 28 × 27 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Weathered Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Erinn V X Universal |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Erinn V x Universal Aro Cocktail Table
Erinn V x Universal Devereux Bed Bench
Erinn V x Universal Fino Short Side Table
Erinn V x Universal Fino Tall Side Table
Erinn V x Universal Morada Bed King
Erinn V x Universal Morada Bed Queen
Erinn V x Universal Piedra Cocktail Table
Erinn V x Universal Sonora Side Table
Related products
Griffith Park Sienna Two Drawer Nightstand
Modern Soren Bedside Table
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.