Stacy Upholstered Platform Bed
Call for Price
Home Accents - Haven End Table in Coal
Call for Price
Jessenia Accent Table, Black
"*" indicates required fields
Description
Showcasing a clean-lined design, this accent table features an inset oval-shaped honed white marble top, supported with a hand forged iron base finished in antiqued brushed gold. True to the nature of natural materials, each piece will have unique marbling and veining throughout.
Additional information
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 18 × 23 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Jessenia |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Jessenia Accent Table, Marble
Related products
Americana Modern – Denim Chairside Table
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.