Eden Upholstered Bed
Call for Price
PARKS: Outdoor Living - Shenandoah Dining Chair
Call for Price
Mirrin Accent Table
"*" indicates required fields
Description
An artful accent table featuring a contemporary forged iron design finished in antique gold leaf with a clear tempered glass top.
Additional information
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 22 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Mirrin |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.