Oasis- Coastal Living Home Collection Dockside Accent Table
Call for Price
Randall Fabric Sectional
Call for Price
Mission Tile Top Side Table Cherry Pasadena
"*" indicates required fields
Description
A symmetrical and unique configuration of North Prairie Tileworks inset tiles sits atop a classic table sized just right for any room. Pinned mortise-and-tenon joinery and spline detail on each corner are a nod to traditional Arts and Crafts styling. Solid cherry or oak.
Additional information
| Dimensions | 16 × 24 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Green |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.