Revere 48-inch Round Dining Table - 801 Coast
Call for Price
D13-7100-12 - Great Room Outdoor Ottoman
Call for Price
Modern Sable Side Table
"*" indicates required fields
Description
The Sable Side Table provides a chic and practical accent to any living space. Its deep Sable finish complements the clean lines and two-tiered design, offering both style and functionality for your bedside or living room needs.
Product Details
| Inset Dark Gray Travertine stone top | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 23 × 23 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sable |
| Style | Contemporary |
| Collection | Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Modern Aceton Bed King
Modern Aceton Bed Queen
Modern Astrid Drawer Chest
Modern Astrid Drawer Dresser
Related products
Americana Modern – Cotton Chairside Table
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.