Manhattan Tufted Upholstered Bed
Call for Price

Asterisk Non-extendable table 50549/25+91461/48
Call for Price
AE9-604-3 – Phoenix Coffee Table
"*" indicates required fields
SKU:
AE9-604-3
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Acrylic |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | IMPORTANT: Do not clean acrylic with alcohol or bleach based wipes or cleaners. To ensure the longevity of your piece, acrylic should be cleaned with a clean, damp cloth only. For further Car |
| Volume | 25 cft |
| Weight | 98 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 47 × 16.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.