B1H-602 – Kirkwood Cocktail Table – Brunette
"*" indicates required fields
SKU:
B1H-602
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Walnut Solids, Poplar Solids, Metal |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Available ONLY as shown: B1H Brunette finishPolished nickel finish metal trimOpen shelf at base |
| Volume | 25 cft |
| Weight | 166 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 166 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 48 × 16.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.