Bridgetown Kitridge Rectangular Coffee Table
"*" indicates required fields
SKU:
487-910
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Cocktail & Coffee Tables, Kincaid Furniture, Medium Stain
Additional information
| Dimensions | 32 × 54 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Kincaid Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Bridgetown |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Bridgetown Bachelor’s Chest
Bridgetown Cal-king Brighton Poster Bed – Black – Complete
Bridgetown Cal-king Kensington Panel Bed – Complete
Bridgetown Chest
Bridgetown Dresser
Bridgetown Fitts Arm Chair
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.