Back to products
Holly Upholstered Bed
Call for Price
CR9-601-2 – Details Custom Wythe Cocktail Table – 56″ To 75″
"*" indicates required fields
SKU:
CR9-601-2
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Oak Veneers, Maple Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | Configurable cocktail table – choose from profile options and veneer species, by the inch |
| Volume | 20 cft |
| Weight | 111 lb |
Additional information
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 72 × 17.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.