CSA-102-2 – Details Logan Small Oval Cocktail Table
"*" indicates required fields
SKU:
CSA-102-2
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables
Description
Cocktails+Lamp tables+Consoles+étagères in a variety of matching styles and sizes from traditional to transitional, large to small
Product Details
| Material | Tempered Glass, Metal |
|---|---|
| Notes | Warm gold leaf brass metal frame rubbed through to a terra-cotta base toneTempered glass with bevel insert |
| Volume | 18 cft |
| Weight | 57 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 40 × 19 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.