Dwyer Square Coffee Table – 805-Dune
"*" indicates required fields
SKU:
610-303-805
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Cocktail & Coffee Tables, Stickley Furniture
Description
A perfect addition to open, modern spaces, the Dwyer Square Coffee Table is compelling at the center of a conversation area. Its pristine lines are accentuated by a subtle reveal that offsets the top. Below, generous shelf space creates a place for coffee-table books and decorative objects.
Additional information
| Dimensions | 38 × 38 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Origins By Stickley Living Room Occasional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Dwyer Small End Table – 801-Coast / 04-Bronze Square Pull
Dwyer Square Coffee Table – 801-Coast
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.