Solstice Round Coffee Table
Call for Price
Solstice Round Spot Table
Call for Price
Solstice Oval Coffee Table
"*" indicates required fields
SKU:
086-912
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Cocktail & Coffee Tables, Cream, Dark Stain, Hammary
Description
Solstice is a transitional occasional collection that works in both traditional and contemporary settings. Its soft curves and arcs give it a classic yet modern fill making it adaptable to a variety of atmospheres.
Additional information
| Dimensions | 26 × 48 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Hammary |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dark Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Solstice |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Solstice Round Coffee Table
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.